הצוות

 

מאיה קרני

  מאיה קרני 

את מקום לרוח הקמתי בשיתוף עם דורית שיפין, כמימוש של חלום משותף ופרי נסיון ולימוד רב של תחומי הגוף,גלי הנפש והרוח. הניסיון והלימוד מתווספים לשנים של תרגול אישי.  במקום לרוח אני מטפלת (מוסמכת ב”רפואת הבורא”), מנחת צ’י קונג (מוסמכת מטעם בי”ס מגע), מנחת קבוצות וקואצ’רית (מוסמכת מטעם מרכז ציפורי),  מוסמכת ובוגרת האוניברסיטה העברית (חינוך מיוחד ותיאטרון, תקשורת), מנחת מדיטציה…
להמשך קריאה על מאיה ליחצו כאן
To read about Maya Karni in English
click here


דורית שיפיןדורית שיפין

מורה ותלמידה ליוגה מזה 30 שנה. את ההכשרה הראשונית קיבלתי באירגון שיבננדה ליוגה בקורס הראשון למורי יוגה בישראל. מאז, השתלמתי ולמדתי אצל מורים שונים.  את ההכשרה האחרונה קיבלתי בקורס מורי יוגה במסורת הויני יוגה שהעבר ע”י זיוה כינרות ופול הרווי בשנים 2005-2008. לאורך שנת 2010-11  עברתי השתלמות ביוגה תרפיה, בקורס מקיף למורים ליוגה, בנושא מערכת התנועה , התקינה והפתולוגית עם ד’ר גיל זולברג.

לפרטים נוספים על דורית ליחצו כאן


רונית פלטי 

לאחר שנים של ניהול מחלקת קדם דפוס וגרפיקה גדולה בבית דפוס גדול, הרגשתי את הלחץ והשחיקה ואת ההשפעה על אורח חיי. החלטתי לצאת למסע שבו גיליתי עולם מדהים. גילתי את עצמי מחדש ומצאתי שקט נפשי, שלווה ושמחה ובעיקר הרבה רצון לעזור לאנשים נוספים.

קראו עוד על רונית פלטי – מטפלת בשיאצו


יובל סמסון 

אני מטפל בדיקור סיני מעל 15 שנה ולומד את הידע המדהים הזה אף למעלה מכך. בשנים האחרונות אני מלמד בתכנית הכשרת מטפלים (שעזרתי לייסד ולנהל) ברפואה סינית עתיקה בשיתוף הפקולטה ברחובות של האוני’ העברית.  במשך 10 שנים עבדתי במקביל לעבודתי הפרטית גם בקופות החולים של כללית ולאומית.  במקביל לעיסוקי העיקרי הרפואה סינית, עסקתי בתנועה ומגע במשך למעלה מ-10 שנים – שיאצו, סיישין קיטאדו, אוריתמיה.  אני ממשיך לחקור ולהתפתח בתחומים העוסקים באדם, התפתחותו, וייעודו.  נשוי ואב לשניים גר בקיבוץ יחד בצפון הארץ.  אשמח לראותכם בימי חמישי במקום לרוח  ולמעוניינים, הוספתי יום טיפולים גם בכרמיאל.


שלומית עצמון

מלווה אנשים בתהליכי התפתחות והעצמה אישיים ב-17 השנים האחרונות.  מנחת סדנאות גוף – נפש, סדנאות בטבע ו”מעגלי הקשבה”.  בעלת תואר שני באנתרופולוגיה, בוגרת לימודי “שיטת גרינברג” ,”תטא הילינג”, ריקוד ותנועה, לימודי חסידות וקבלה, “מעגלי הקשבה” ו”שומרי הגן” (גישה אינדיאנית לחיבור לטבע).


מדיטציה, יוגה, קבוצות התפתחות באזור ירושלים - מבשרת ציוןתמר בן-זאב שוורצמן

נשואה לרונן ואמא לשלושה בנים עירד , איתי , ואוריה.  מורה בשיטת פלדנקרייז מזה 12 שנים ותלמידה נצחית  – הלמידה אינה מסתיימת לעולם.  בוגרת האקדמיה למוסיקה ומחול, שם נפגשתי לראשונה עם שיטת פלדנקרייז ועם המורה המופלאה שלי אילת אלמגור.  בהמשך הצטרפתי לקורס מורים  וסיימתי ארבע שנות הוראה בהנחיית אילת אלמגור תלמידתו של משה פלדנקרייז אשר מעבירה קורסים למורים ברחבי אירופה יפן וארצות הברית.  מתרגשת כל פעם מחדש מלראות ולהרגיש איך המעט – שבתנועה הקטנה והפשוטה מביא הרבה – נוחות וקלות בתוך הגוף.


adaעדה אבשלום

אני מתרגלת מדיטציה למעלה מ-25 שנה.  מזה כשנתיים מלמדת מדיטציה במעון שיקומי לנשים שנגמלות מסמים ומזנות.  מנחה קבוצת מדיטציה ברמת רזיאל ולאחרונה, גם ב”מקום לרוח”.  למדתי ממורים שונים ובשנים האחרונות נפלה בחלקי הזכות להיות תלמידתו של פרופ’ יעקב רז, אתו אני לומדת ומתרגלת זן-בודהיזם. מחפשת כל העת דרכים להרחבת ההתנהלות בתשומת לב ובקשב, ולהחלת הלוך הנפש שאני מטפחת במדיטציה על כמה שיותר שדות בחיי.  אני חברת צוות “פסיכודרמה”, בית הספר לתורת הנפש הבודהיסטית.  אני גם פסיכולוגית קלינית בדימוס, ועובדת לפרנסתי במכון למחקרים חברתיים. חיה בהרי ירושלים עם אישי ושלושת ילדנו.


ליזה ליזה ארזואן

אני מטפלת ברפלקסולוגיה.  התכונות הנדרשות ממטפלת היו טמונות בי מילדות, הנכונות להקשיב, לתמוך והרצון לעזור, תכונות אשר התבטאו בבחירות התעסוקה שלי במהלך השנים. עם ניסיוני המגוון הגעתי למשרות המתרכזות בשיפור גופני ואורח חיים בריא, משרות בהם נפגשתי עם אנשים רבים הרוצים בשינוי והתחלתי להעמיק בתחום הטיפולי.

אל הרפואה הטבעית הגעתי מתוך מקום מוכר, החיבור לאדמה ולרגש וההכרה בחשיבותה של תזונה נכונה היו חלק מהחינוך בביתי, עם אבי נהגתי לגדל ירקות, פירות ועשבי תיבול ועם אמי לבשלם למאכלים בריאים. חלקים אלו בחיי הם שפיתחו את הקשר והאהבה אל העולם הטבעי.

מטפלת ברפואה טבעית, מעבירה הרצאות וסדנאות לאורח חיים בריא

לקריאה נוספת על ליזה