מאיה קרני

מאיה קרני

מאיה קרני

את “מקום לרוח” הקמתי בשיתוף עם דורית שיפין, כמימוש של חלום משותף ופרי נסיון ולימוד רב של תחומי הגוף, הנפש והרוח. הניסיון והלימוד מתווספים לשנים של תרגול אישי של מודעות וקשב בחיי היום יום שלי. 

בשיתוף עם הצוות המקסים, הצלחנו להקים מרכז הוליסטי המאפשר לאנשים מפגש משמעותי עם עצמם ועם זולתם ומספק מרחב של שקט ומנוחה מהמחויבויות ומהטרדות היומיומיות.


ניתן לקבוע פגישת הכרות ואיבחון חינם עם מאיה, ליחצו ליצירת קשר 


על עצמי:

מגיל צעיר מאוד חשתי חוויית שליחות משולבת עם רצון פנימי עז לסייע בהקלת הסבל ברמה הפרטית וברמה האנושית.
צעדים משמעותיים ומעצבים בדרך:

ב-1996, לאחר משבר גירושין, הגעתי באופן מקרי לריטריט(כמובן שאני לא מאמינה במקריות) ובעקבות מפגש עם מורה הזן, טיך נהאת האן (טאי), השתנו חיי. נחשפתי לחוויה של התרחבות הלב, התעוררות החושים ושמחה פנימית שאינה תלויה בדבר. הדרך המיוחדת של טאי–המזמנת תרגול תשומת לב בחיי היום יום (בכל רגע ורגע), ושמה דגש על בניית קהילה תומכת בה אנשים חולקים את ניסיונם כדי לגדול ולהתפתח יחד ולחוד–שבתה את ליבי. מאז תאי הוא מורה הדרך שלי.

2007 לפני שש שנים נחשפתי ל”רפואת הבורא” דרך ד”ר ציפי בן טל. מאז אני לומדת, מתפתחת, ומלווה אנשים במסע הקסום של חייהם, תוך שילוב שיטת “רפואת הבורא” עם הידע והניסיון המגוונים שרכשתי במשך השנים. בכל טיפול אני זוכה להתפעמות מחודשת כשאני רואה את הצלחת השיטה על מטופליי, ובעודי עדה לתהליכים הנפלאים שהם עוברים בדרך לשיפור איכות חייהם, להתפתחות ולגילוי עצמי.

ב- 2008 בחרתי בצ’י קונג כדרך תנועה מתאימה עבורי, הצ’י קונג העניק לי עצמה ושקט, התמחתי בבי”ס מגע כמורה לצ’י קונג, מאז מלמדת ומתרגלת בשמחה.

ב-2013 נרשמתי לקורס מורים ב MBSR, במטרה להביא את התרגול של מדיטציה לקהל הרחב, ללא קשר לפרקטיקה רוחנית.

אני ממשיכה ללמוד ולהתפתח בתחומים של ריפוי הוליסטי ומדיטציה. העמקתי את המפגש עם עצמי, קיבלתי משמעות לחיי, וריפוי לחוויית הבדידות הקיומית שליוותה אותי במשך שנים. רקמתי חלום להקים מקום בו יתאפשר לאנשים באשר הם, לחוות, ולהתנסות בתרגול ובהתפתחות הרוחנית. את דורית פגשתי בתוך התרגול והקשר בינינו העמיק והתפתח עד לכדי הגשמת החלום המשותף.

לפני עיסוקי בטיפול והנחיה, עסקתי בחינוך במשך 25 שנים: מורה לחינוך מיוחד, מכשירת מורים, מנהלת בי”ס דו- לאומי, מנחה מנהלים ואנשי מטה במשרד החינוך. אני יכולה לומר כי גם לאורך הקריירה שלי בחינוך, הייתי נאמנה לגישתי ההוליסטית לגוף ונפש האדם. תמיד נעזרתי בכלים טיפוליים, הומניסטיים ורוחניים על מנת לתת מענה לאנשים עמם אני עובדת וגם לעצמי, עד שהחלטתי מסיבות שונות לזנוח את החינוך ולהקדיש את חיי לטיפול והנחית אנשים בתהליכי צמיחה והתפתחות.

לימודים והסמכות:

  • האוניברסיטה העברית: .M.A בתקשורת, B.A. בחינוך מיוחד ותיאטרון.
  • מכון מנדל: בוגרת תוכנית מנדל למנהיגות חינוכית. ניסיון של 25 שנה בחינוך.
  • מרכז ציפורי: מנחה קבוצות מוסמכת ומאמנת מטעם המכון להכשרת מאמנים אישיים בקבוצה.
  • ביה”ס מגע: בוגרת מסלול הכשרה למורי צ’י קונג, ירושלים.
  • הכשרות בתחום הטיפול: דרמה תרפיה , 14 שנות לימוד פסיכולוגיה רוחנית מטעם מכון “קרונה” אנגליה, ומכון “דמות” בישראל, ושיטות טיפול אלטרנטיביות רבות במגע ובאנרגיה.
  • מטפלת מוסמכת בכירה ב”רפואת הבורא”, אסיסטנטית בתוכנית להכשרת מטפלים.
  • מנחה מוסמכת ל MBSR מטעם אוניברסיטת בנגור אנגליה והמרכז הבינתחומי בהרצליה.