שמעון זמיר

“אני לעצמי, ומתוך כך, 
מכיר וסומך על עצמי, להבדיל בין חושך לאור.אני מקבל ומבין את שני החלקים.
ובוחר בחלק ההולם ביותר עבורי.
מחפש את דרכי לאור בכוחות עצמי.
ומאמין שאת הדרך לאור אני חייב לערוך בעצמי ובכוחי.”

אני מטפל מוסמך ומתקשר. מתמחה בטיפול בשפת האור, רייקי, והילינג ובעל ניסיון רב בטיפול הוליסטי ובהנחיית קבוצות למידה.
אני רואה את תפקידי כמעין ‘טכנאי תקשור,’ העוזר לכל אדם לחבר מחדש את ה’קו’ אל האנרגיה, הלב והיכולת הקסומה הטמונה בו.  
בעזרת התקשור אני מסייע לאנשים לפתוח ערוצים ל’ידע הגבוה,’ בו זמן ומרחב נפגשים. התקשור עוזר לאנשים לקבל תשובות רבות לשאלות הקשורות בחייהם ותומך בהם דרך הארת הדרך במסעם להבנה טובה יותר של עצמם ושל סביבתם, כאן במימד הזה. 

במאי 2003, הוזמנתי לפסטיבל ‘סגול,’ שם חוויתי סוג של ‘הארה’ יוצאת דופן כאשר לפתע התחלתי לקבל מסרים אינטואטיבים לגבי מצבו של אבי ז”ל, שהיה אז עדיין בחיים. המסרים העבירו לי שיקוף של מצבו של אבי והאירו לי את הדרך לסייע לו. דיוקם של המסרים הפליא אותי, שכן מקורם היה חיצוני לי לחלוטין, ובכלל זה סוג של ראיית עתיד. 

הרגשתי חשיפה לאנרגיה מחבקת ואוהבת שפעלה במקום. לאט לאט הופיעו תובנות, אנשים, וישויות, ועברתי שינוי משמעותי בחיי. בחרתי להתמסר לרוח, בחרתי ב’אור’ כדרך, ב’ברכה’ ככלי, ובאהבה לכל…

חברים התחילו להתעניין ולשאול שאלות ומצאתי את עצמי מסביר את התובנות שקבלתי, שניות לפני שנשאלתי, כאילו הן מונחות במוחי שנים על גבי שנים. בהמשך, תשובות על כל מיני נושאים החלו לעבור דרכי.
החלטתי לארגן קבוצת למידה משותפת, ואת הנושאים 
קבלתי דרך תקשור לפני המפגשים. הרגשתי שאני עובר מעין חניכות לאנרגיה החדשה וככל שהעברתי וחלקתי את הידע, קיבלתי יותר ידע על כל מיני שיטות טיפול. דרך התקשור, קורסים שלמים עברו דרכי בדקות בודדות.

מהר מאוד באו אלי אנשים וביקשו ריפוי ואני התמסרתי לזה באהבה גדולה והצהרתי לאלוהים וליקום את תפילתי ורצוני.
השינוי הפך לחלק מהותי בי, באורח חיי, בדפוסי החשיבה, ובדפוסי האמונה שלי. מעגלים שנשארו פתוחים בחיי החלו להסגר והתווספו לחיי שקט, רוגע, ועדנה.

באהבה רבה,

שמעון זמיר