טיפולים

מקום לרוח 128הטיפולים שלנו מציעים מענה לבעיות שכיחות של שחיקת הגוף והנפש, כגון: בעיות יציבה, חרדה ולחץ, דימוי עצמי נמוך, חוסר מרץ, עייפות, איבוד משמעות, משברים בזוגיות, הפרעות אכילה, התמודדות עם מחלות כרוניות, תמיכה וליווי לאנשים במשבר, ועוד.

לפגישת איבחון חינם/ שאלות/ הזמנת טיפול מלאו את פרטיכם כאן ונחזור אליכם
או התקשרו אלינו: 054-4448141 (מאיה) makom.laruach@gmail.com 

כל הטיפולים מתבצעים ע”י צוות מוסמך ומיומן


רפואת הבורא
מטפלת: מאיה קרני

שיטת ריפוי אנרגטית המבוססת על חכמת הקבלה, מתעלת אנרגיה חכמה, מדויקת, ממוקדת ועוצמתית, מרפאת כאבים, חסימות והתנגדויות בגוף בנפש ובנשמה ומגיעה ישירות למקור הראשוני שלהן.  לפרטים נוספים על רפואת הבורא ליחצו כאן 


ריקוד בשביל הנפש

ביום א’ 11:15-12:45

תנועה חופשית אותנטית לצלילי מוזיקה מגוונת, במטרה לפגוש את הגוף והנפש, לתת להם ביטוי. פשוט לתת לגוף לדעת הרבה יותר מהראש והיתר קורה מעצמו. התנועה בקבוצה קטנה ברוח של קבלה וחופש, אין צורך בניסיון קודם. זוהי הזמנה לבוא באנרגיה של ילד ברצון אמיתי להתנסות, בלי נכון או לא נכון עם השהיה מרצון של חוסר האמונה ביכולת, באפשרות, בהזדמנות.
 כל מפגש מתקיים סביב נושא אחר, לעיתים גירוי נוסף של חפץ, תמונה, מילה….- בהנחיה מינימאלית.
מחכה לכן/ם
ההשתפות על בסיס תרומה- תרגול נדיבות הלב.

MBSR – מודעות קשובה להפחתת מתח ולחצים Mindfulness Based Stress Reduction – מודעות קשובה הינה תשומת לב מרוכזת: מתוך כוונה, בזמן הווה ובאופן לא שיפוטי”. *ג’ון קבט-זין

צרו קשר לבירור תאריכי ערבי המבוא הקרובים 052-8570364

התוכנית הקרובה 5.4  יום ג’  18:00 שמונה מפגשים + יום ארוך

לאורך החיים אנו מפתחים הרגלים ודפוסים פיזיים ומנטלים, חלקם נחוצים ומועילים וחלקם אינם נחוצים ולא מועילים ואף עלולים לגרום לשחיקה ונזק. אנו לא שמים לב להתנהלות האוטומטית שלנו היא חולפת לנו “מתחת לראדר” .לאורך השנים היא יכולה לגרום  למצבים מתמשכים של מתח, חרדה, תסמינים פסיכוסומטיים,  בעיות רגשיות, כאבים כרוניים ואף דיכאון. האימון במודעות קשובה מביא אותנו לזהות דפוסים שאינם מועילים ולהתמיר אותם בדפוסי התנהגות מזינים ומועילים.

בהנחיית: מאיה קרני  בוגרת מסלול הכשרה למורי MBSR מטעם מכון מודע , בינתחומי הרצליה. אוניברסיטת בנגור אנגליה מנחת קבוצות מוסמכת מטעם מרכז ציפורי מוסמכת במדעי החברה , אוניברסיטה עברית ירושלים. מתרגלת מיינדפולנס ותיקה.


מדיטצית זן -ברוח טיך נהאת האן

כמה פעמים ביום אנחנו פתאום מתעוררים ומגלים ש”נעלמנו”, ש”לא היינו”, שהחליף אותנו טיס אוטומטי? כמה פעמים אנחנו חשים שאיננו חיים את החיים האלה באופן מלא? חשים איזה סוג של אי נחת עמומה, חסרת פשר? נתבונן ב”היעלמויות” ובהתעוררויות האלה, בישיבה, בעמידה ובהליכה, התבוננות דמומה שאינה שופטת ואינה מבקרת, רק מתוודעת למה שיש. התבוננות מתמסרת לכל מה שמתרחש בתוכנו ומחוץ לנו. ננסה לראות ולחוות את הידיעה הזאת, את הנוכחות השלמה במה שיש. נפגוש את השדים שלנו ואת המלאכים שלנו באותה מידה של תשומת לב. נבדוק האם אפשר להמשיך את הלוך הנפש הזה, של תשומת לב, לחיי היום יום. האם הוא מועיל לנו, ואם כן, באיזה אופן. נתוודע לחוכמה הבודהיסטית ולמה שיש לה לתרום לנו, החיים במערב, במאה העשרים ואחת.