טיפול בכאב

טיפול בכאב ע”י קרניו-סקראל בשילוב שיטות נוספות

משך הטיפול: 65-80 דק’
ההשקעה בטיפול: 280 ש”ח לפגישה
מטפלת: רחל סוויסה  ליחצו כאן למעבר לדף המטפלים

את/ה סובל/ת מכאב מתמשך שלא מצאת לו פתרון. הגעת למסקנה שצריך לבצע טיפול שורש ולברר מה עומד בבסיס חוסר האנרגיה והכאב הטורדני, החוזר, הכרוני.

בפגישות איתי את/ה עובר/ת תהליך ייחודי המשלב אמצעים שונים וביניהם התבוננות מונחית בגוף, שיחה ומגע של קרניו-סקראל. אדריך אותך להרגיש ונבין ביחד איך הכאב קשור לחוויות העבר ולצורת החיים והתנהלותך בהווה.

תבין/י איך הכאב משרת אותך ואיך את/ה נפרד/ת ממנו.

כתוצאה מהטיפול תקבל/י תחושת רווחה גדולה. תרגיש/י שהאנרגיה שהתעסקה עם העבר מתפנה ועומדת כעת לרשותך. תחזיר/י לעצמך את החופש והשליטה לעשות בחייך את מה שאת/ה מחליט/ה ולא את מה שהכאב הכתיב.
הטיפול מתאים למצבי חוסר אנרגיה ולכל סוגי כאב מסיבות שונות: מחלה, פגיעה, ניתוח או טראומה.

“את נוגעת בגוף שלי וקורה דבר מופלא: טראומות ישנות עולות לתודעה  ומתעופפות מהגוף החוצה”

השיטה הקרניו-סקראל צמחה מתוך אוסטיאופתיה. היא מתייחסת לתנודה עדינה הקיימת במוח, בנוזל השדרתי, ובעצמות הגולגולת והעצה והניתנת למישוש בכל חלקי הגוף. התנועה התקינה מבטאת בריאות, ולחילופין הפרעה באיזון הבריאות הגופנית, הרגשית או הרוחנית מקבלת ביטוי במערכת הקרניו-סקראלית.
עבודת המגע מבוססת על ידע אנטומי מדויק ועל הכרת השדה האנרגטי שבגוף וסביבו. יחד עם ליווי מילולי ושילוב שיטות נוספות הם מאפשרים תהליכים עוצמתיים של ריפוי, צמיחה פנימית ושחרור מכאב. המגע העדין מונחה ע”י אינטואיציה, הקשבה מהלב, חמלה ואמפתיה.

למידע נוסף על עבודתי בקרניו-סקראל ניתן לקרוא באתרי: www.cranioatheart.com