ציפי בן-טל

רפואת הבורא-אנרגית ריפוי ואהבה מהמקור

תיעול גילוי ופיתוח – ד”ר ציפי (ציפורה) בן-טל
מהי  “רפואת הבורא” ?
“רפואת הבורא” היא אנרגיית ריפוי ואהבה מהמקור שמרכיביה עבריים קבליים. אבני היסוד שלה הן אותיות עבריות, מילים עבריות, “עץ החיים”, ע”ב שמות הבורא, אבני החושן ועוד.            “רפואת הבורא” היא שיטת ריפוי חכמה, מדויקת, ממוקדת, ועוצמתית  שמרפאת חסימות “קליפות” והתנגדויות בגוף בנפש ובנשמה ומגיעה ישירות למקור הראשוני שלהן. “רפואת הבורא” מקיפה את כל תחומי החיים- איזון וריפוי של האדם בכללותו  ודרכו- ריפוי משפחתו, סביבת העבודה שלו ועוד.
האנרגיה של “רפואת הבורא”, מגיעה ישירות מהבורא,  עוקפת אשליות ומחסומים אנרגטיים ולכן מטפלת בשורש- במקור הראשוני של החסימה והבעיה ולא רק בסימפטום ובמה שנראה כלפי חוץ.  לפיכך תוצאות הטיפול הן בהתאם: איזון וריפוי עמוק וארוך טווח של הגוף הנפש והנשמה עד לרמת הדנ”א. “רפואת הבורא” רואה את האדם כמיקרוקוסמוס של הבריאה, כיצור כולי ו”הולוגרמי” שהוא חלק מהמארג הקוסמי ולכן משתלבת היטב ב”ריפוי הקוונטי”. היות ומדובר באנרגיה הקוסמית הגבוהה והעמוקה ביותר, הטיפול מקיף את כל היש: את האדם על כל הרבדים והממדים שלו בכל הזמנים העולמות והעידנים, את כל המעגלים הסובבים אותו ואת מי ומה שקשור אליו ישירות או בעקיפין- אנשים, חי צומח ודומם (עוסקת למשל ב”טיהור בתים”).  האנרגיה של “רפואת הבורא” מעלה תדרים אנרגטיים אישיים וגלובליים, מעצימה ומביאה לשינוי עמוק ולטרנספורמציה בכל תחומי החיים. “רפואת הבורא” מכילה (בפוטנציה) את כל תחומי הרפואה המשלימה ורפואת התדרים ויש בה מרכיבים של ריפוי רגשי, של פסיכותרפיה הוליסטית, של אימון coaching)) ושל התפתחות רוחנית.
בעקבות תהליך ההתגלות והחניכות הקוסמיות שתועלו ע”י ציפי באפריל 2005, האנרגיה של “רפואת הבורא” הגיעה לראשונה לעולמנו, לצורך ריפוי אישי וגלובאלי של האנושות ושל כדור הארץ, לתיקון נישמתי ול”תיקון עולם”. לפיכך המטרה היא להפיצה ע”י טיפולים וקורסים ל”רפואת הבורא” שבהם האנרגיה של “רפואת הבורא” מועברת לתלמידים ע”י חניכות קבוצתיות ואישיות- העברת הידע הקוסמי שתועל בלעדית ע”י ציפי, ישירות לתלמידי הקורס. כל תלמיד שמסיים את הקורס ומשלים את טיפולי הסטאז’ מקבל תעודת הסמכה כמטפל מוסמך ב”רפואת הבורא”. ככל שיהיו יותר קורסים וכפועל יוצא יותר מטפלים ב”רפואת הבורא”, המסה האנרגטית תגבר והטיפולים האישיים והגלובליים יהיו יותר ויותר עוצמתיים.
היות והמציאות הקוסמית היא של אחדות, הרי שכולנו ערבים זה לזה ולכן לכל טיפול אישי ב”רפואת הבורא” ישנה השפעת ריפוי גלובלית. בכל טיפול יש מרכיבים של טיהור וניקוי של הרעלים הרגשיים, האמונות המגבילות והטראומות מהעבר- מהחיים האלה ומגלגולים קודמים, טיפול  בו זמני בהווה בעבר ובעתיד. התוצאה היא אפשרות לשינוי קרמתי לטובתו העליונה של המטופל, וכן העצמה והטענה אנרגטית של הגוף, של מרכזי האנרגיה (הצ’אקרות), של ערוצי האנרגיה (המרידיאנים), של הנפש ושל הנשמה. המטרה היא להגיע לגרעין האמיתי, למהות המקודשת של האדם, לניצוץ האלוהי שבו. זאת ע”י ריפוי וקילוף המסכות, הפרסונות הפיזיות והרגשיות, שמטרתן המקורית הייתה הגנה בפני תחושת פגיעות, ובפועל מהוות חסימה אנרגטית שמעכבת התפתחות גופנית רגשית ורוחנית. המטרה היא הפחתת הפחדים והגברת העוצמה והביטחון העצמי, על מנת שינבעו לא מאגו או העמדת פנים אלא מהצמדות לאמת ליושר ולערכים האנושיים, לאהבה עצמית, לאהבת הזולת ולחמלה. כלומר חזרה אל המהות המקורית והטהורה של היות האדם טוב יותר ומואר יותר, כדי שיאיר את סביבתו הקרובה והרחוקה ואת היקום כולו.           אמן, כן יהי רצון!